Чищення кавомашини saeco - інтернет магазин Coffee Market
Оформляйте заявку онлайн сейчас
и получите скидку
5% на услуги!

  Чистка кавомашини

  Декальцинація кавомашини Saeco може здійснюватися самостійно або в сервісному центрі. Ця процедура спрямована на очищення кавомашини від накипу, щоб зберегти її працездатність та аромат кави без зайвих домішок. З іншого боку, вапняний наліт негативно впливає здоров’я, т.к. містить хлориди, нітрати, сульфати, магній, залізо та інші важкі мікроелементи, що осідають у внутрішніх органах.

  що показує на екрані при декальцинації та чищенні кавомашини

  Необхідність чищення

  Регулярне чищення кофемашин Saeco необхідне, щоб запобігти низці негативних наслідків:

  • несправність кавомашини через корозію елементів;

  • зміна смаку кави, відчуття додаткових домішок у напої;

  • розмноження в кавомашині хвороботворних мікроорганізмів.

  Очищення від накипу кавоварки Saeco допоможе уникнути дорогого ремонту або покупки нового апарату, а також збереже здоров’я. Краще проводити профілактичне очищення або робити це екстрено у таких випадках:

  • затхлий запах кави та води;

  • недоекстракція;

  • падіння тиску пари;

  • натужний звук роботи помпи.

  Декальцинація кавомашини Saeco повинна проводитися негайно, якщо є повідомлення від автоматичної системи про необхідність поведінки очищення.

  Кошти для чищення

  Чищення кофемашин Saeco легко проводиться в домашніх умовах спеціальними засобами для видалення накипу. Використовувати побутові розчинники для труб у ванній або кухні заборонено, оскільки вони можуть пошкодити елементи кавоварки з пластику або легких металевих сплавів. Народні засоби найчастіше виявляються не ефективними проти нальоту, але згубними для деталей апарату.

  Моделі преміум-класу обладнані системою автоматичного очищення і не вимагають зайвих зусиль від користувача, крім заправки засобом для чищення. Ручна декальцинація кавомашини Saeco повинна виконуватись відповідно до вказівок інструкції.

  Кожен мануал містить пункт з очищення від накипу, що відбувається за однаковим принципом. Вся водна частина системи кавомашини заповнюється спеціальною речовиною, яка створює кислотне середовище. Кислота взаємодіє з нальотом і розчиняє його, після чого вимивається з резервуара разом із рідиною. Після цього вся поверхня ретельно прополіскується від залишків нальоту та кислоти.

  Також ви можете дізнатися ціни на ремонт кавоварок Saeco, Philips.

  Для детальної інформації рекомендуємо оформити заявку на сайті або звернутися до нашого сервісного центру:

  ☎(044) 247-00-54

  ☎(063) 247-00-54

  Оформляйте заявку онлайн сейчас
  и получите скидку
  5% на услуги!

   Тільки якісна кава
   Call Now ButtonДЗВОНИТИ ЗАРАЗ