Помилки кавомашини Saeco - інтернет магазин Coffee Market
Оформляйте заявку онлайн сейчас
и получите скидку
5% на услуги!

  Помилки кавомашини Saeco: види та особливості виникнення

   

  Код помилки Проблема Причина Можливе рішення
  1 або E01 Кавомолка засмічена або заблокована Вихідний отвір для кави засмічений,можливо потрапила вода Очистіть вихідний отвір для кави за допомогою ручки ложки або за допомогою багатофункціонального інструменту.
  2 або E02 Кавомолка заклинена Використання не якісної кави,що потрапило в кавомолку очистіть бункер зерна від кави ,перевірте кавомолку на наявність сторонніх предметів
  3-4 або E03 та E04 Не вдається витягти варильну групу Варкова група розташована неправильно. Закрийте дверцята сервісу. Вимкніть кавоварку та ввімкніть її знову. Дочекайтеся появи екрана (кавоварка готова до роботи) і зніміть варильну групу.
  5 або E05 Проблеми з контуром
  подачі води
  У контурі подачі води є повітря. Використання неякісної води Виконайте процес зняття та встановлення резервуара для води кілька разів. Переконайтеся, що він встановлений у кавомашині правильно. Переконайтеся, що резервуар для води чистий.
  Інші коди помилок, такі як
  E10, E11, E14, E15, E19 та E20
  Вимкніть кавоварку і через 30 секунд увімкніть її знову. Виконайте цю процедуру 2-3 рази.

  Кавомашина Philips «Саеко» – продуктивна та надійна, але іноді її працездатність порушується. Відображені коди помилок “Саєко” на дисплеї апарата можна “прочитати”. Кожна літера має свою позначку:

  • Помилки кофемашин Saeco під індикаторами Error1, а також 2 свідчать про блокування жорнів або некоректну роботу датчика. Для усунення необхідно очистити вирву від кави, а за її відсутності – трубку знизу. Якщо модель з металевими жорнами не містить датчика обертання, то при непрацюючому двигуні буде індикація про відсутність кави.
  • Error 03 – дефект механізму заварювання. Відновлюється шляхом вилучення варильної групи, промивання її водою. Обов’язково перевірити, чи є мастило і наскільки безперешкодно рухається поршень.
  • 04 – неправильне встановлення варильної групи.
  • Помилки кавомашини Saeco Error 05 – це збій у роботі водяного контуру. Відбувається при повітрі гідросистеми, засміченні внутрішніх трубок кальцинованими відкладеннями. Для усунення проблеми необхідно механічно продути систему, видалити сторонні частки.
  • Error 14 – говорить про перегрівання апарата. його потрібно відключити хвилин на 30 і дати охолонути. Якщо проблема повторюється навіть після нетривалої роботи, варто звернутися в сервісцентр.
  • Помилка 06 свідчить про те, що в клапані з’явилися засмічення.
  • Error 07 з’являється при поломці капучинатора.
  • Помилки кофемашин Saeco 10 та 09 – говорить про вихід із ладу датчика нагрівача.
  • Error 08 – якщо неприйде електронна плата управління технікою.
  • При збоях парового нагрівача загоряється індикація 11, 12.
  • 13 свідчить про поломку водяного нагрівача.

  Якщо в перших випадках можна спробувати акуратно усунути поломку, то усунути помилки кавомашини Saeco під кодами 06-14 самостійно не вийде. Необхідно звернутися до сервісного центру, щоб повернути техніку в дію та використовувати її надалі за призначенням.

  Причини та профілактика поломок

  Засмічення гідросистеми відбувається при некоректному обслуговуванні. Наприклад, якщо не проводити регулярної декальцинації, не очищати деталі від залишків кавової олії, не прочищати диспенсер, кавоводи. Також до засмічення веде застосування дуже жорсткої води з масою сольових домішок.

  Електронні компоненти найчастіше ламаються за значних збоїв напруги. Однак такі коди помилок «Саєко» можна попередити, якщо підключати кавомашину через стабілізатор.

  Кавомашина може зламатися як із неправильному використанні, і унаслідок виробничого шлюбу.

  Заварний пристрій забивається, якщо нерегулярно промивати клапан під проточною водою, не видаляти залишки кавової олії з кремоклапану, не змащувати прилад.

  Також ви можете дізнатися ціни на ремонт кавоварок Saeco, Philips.

  Для детальної інформації рекомендуємо оформити заявку на сайті або звернутися до нашого сервісного центру:

  ☎(044) 247-00-54

  ☎(063) 247-00-54

  Оформляйте заявку онлайн сейчас
  и получите скидку
  5% на услуги!

   Тільки якісна кава
   Call Now ButtonДЗВОНИТИ ЗАРАЗ